سفارش تولید محتوا

تولید محتوا یک روش کارآمد برای بازاریابی است که نقش مهمی در موفقیت و رشد کسب و کارها دارد. شما با سفارش تولید محتوا می‌توانید محتوایی متناسب با نیاز مخاطبان خود دریافت کرده و از طریق آن مشتریان واقعی به دست آورید. تولید محتوای با کیفیت و مطابق کسب و کار مزایای زیادی به همراه دارد و به شما کمک می‌کند که بتوانید سریع‌تر به موفقیت برسید. ما در سپهرپلاس با تولید محتوای یونیک و سئو شده رویای شما را به حقیقت تبدیل می‌کنیم. با سفارش تولید محتوا از سپهرپلاس می‌توانید در میان رقبا خوش بدرخشید و جایگاه بهتری در موتورهای جستجوگر گوگل داشته باشید.

خدمات سفارش تولید محتوا

مراحل سفارش تولید محتوا در سپهرپلاس

ثبت سفارش تولید محتوا در سپهرپلاس کاملا ساده است و طی چند مرحله انجام می‌شود. به‌طور کلی روند سفارش تولید محتوای متنی در سپهرپلاس به‌صورت زیر است:

1. تعیین کلمات کلیدی و بریف محتوا

در مرحله اول لازم است که کلمه کلیدی موردنظر و جزئیات مربوط به محتوا را برای ما ارسال کنید. این اطلاعات برای کمک به افزایش کیفیت محتوا از شما دریافت می‌شود.

2. پرداخت هزینه

در این مرحله مشخصات ارسالی شما توسط کارشناسان ما بررسی شده و هزینه محتوا با توجه به نیاز شما مشخص می‌شود. هزینه تولید محتوا بر اساس حجم محتوا، حوزه کاری و نوع نگارش محاسبه خواهد شد. پس از پرداخت هزینه، فرآیند تولید محتوا شروع می‌شود.

3. شروع تولید محتوا

محتوای موردنظر توسط نویسندگان مجموعه انتخاب شده و مطابق با استانداردهای سئو و نیاز مخاطب تولید می‌شود.

4. تحویل محتوا

پس از اتمام فرآیند تولید محتوا، محتوا توسط ویراستاران مجموعه بررسی می‌شود تا هیچ گونه ایراد نگارشی و سئویی نداشته باشد. سپس فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد.

تولید محتوا چیست؟

تولید محتوا یک روش ارتباطی است که برای افزایش تعامل بین افراد استفاده می‌شود. تولید محتوا از ابتدای پیدایش زندگی انسان وجود داشته و در گذر زمان تغییر شکل داده است. تولید محتوا در فضای وب با هدف آموزش، افزایش آگاهی مخاطب، تعامل با مخاطبان، انتقال پیام، کسب درآمد و… انجام می‌شود. تولید محتوا به 4 دسته متنی، صوتی، تصویری و ویدئویی تقسیم‌بندی می‌شوند. کسب و کارها با توجه به نیاز مخاطبان می‌توانند از انواع محتوا استفاده کرده و با افزایش ترافیک سایت یا شبکه‌های اجتماعی خود درآمد بیشتری به دست آورند.

چرا سپهر پلاس؟

در دنیای دیجیتالی امروز، تولید محتوا نقش تعیین‌کننده‌ای در موفقیت کسب و کارها دارد. برای این که بتوانید در این زمینه موفق عمل کنید لازم است که یک مجموعه معتبر و حرفه‌ای را برای انجام خدمات تولید محتوا انتخاب نمایید. سپهرپلاس یکی از مجموعه‌های شناخته‌شده در زمینه تولید محتوا است و به شما کمک می‌کند که بتوانید در میان رقبا خوش بدرخشید. سوال اینجاست که چرا باید سپهرپلاس را انتخاب کنیم؟ سپهرپلاس بهترین گزینه برای برون سپاری تولید محتوا است چون:

تولید محتوای یونیک و سئو شده

تمام محتواهای تولید شده در سپهرپلاس کاملا یونیک بوده و استانداردهای سئو داخل آن رعایت می‌شود. تیم تولید محتوای سپهرپلاس به هیچ عنوان از گوگل ترنسلیت یا هوش مصنوعی برای انجام تولید محتوا استفاده نمی‌کند. بنابراین خیال شما از بابت یونیک بودن و کیفیت محتوا راحت خواهد بود.

تولید محتوا در زمینه های مختلف

تولید محتوا در سپهرپلاس محدود به یک یا چند حوزه کاری خاص نیست. شما در هر زمینه‌ای که فعالیت می‌کنید، می‌توانید از خدمات تولید محتوا تیم ما استفاده کنید و محتوایی متناسب با نیاز خودتان تحویل بگیرید.

تولید محتوای یونیک و سئو شده

پشتیبانی آنلاین 24 ساعته

سپهرپلاس دارای تیم پشتیبانی آنلاین سریع است که به‌صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات شما خواهد بود. شما هر زمان که نیاز به مشاوره داشتید، می‌توانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

تحویل فوری

با توجه به این که تیم سپهرپلاس نویسندگان حرفه‌ای زیادی دارد، محتوای درخواستی شما توسط نویسنده مجرب دریافت و در اولین فرصت نگارش می‌شود. بنابراین شما در کمترین زمان ممکن می‌توانید محتوای سفارش داده شده را تحویل بگیرید و طبق استراتژی خودتان منتشر کنید.

دقت و نظم در کار

نظم در انتشار محتوا اهمیت زیادی برای کسب و کارهای آنلاین دارد. از این رو تیم تولید محتوای سپهرپلاس به شما این اطمینان را می‌دهد که محتواهای درخواستی شما را با دقت بالا و در زمان تعیین‌شده تحویل دهد.

چرا باید تولید محتوا برای کسب و کار را جدی بگیریم؟

تولید محتوا به‌عنوان یک پل ارتباطی میان کسب و کار و مخاطبان شناخته می‌شود. هر چقدر این پل استحکام بیشتری داشته باشد، احتمال موفقیت کسب و کار نیز افزایش پیدا خواهد کرد. کسب و کارها با سرمایه‌گذاری روی محتوا می‌توانید ارتباط بهتری با مخاطبان برقرار کرده و مشتریان جدیدی جذب کنند. تولید محتوای با کیفیت به مخاطبان این امکان را می‌دهد که شناخت بهتری نسبت به کسب و کار شما داشته باشند و راحت‌تر محصولات شما را خریداری کنند. در حالت کلی تولید محتوا برای کسب و کارها اهمیت زیادی دارد چون:

چرا باید تولید محتوا برای کسب و کار را جدی بگیریم؟

محتوا تولید کن پادشاهی کن!

هزینه و قیمت خدمات سپهر پلاس

هزینه تولید محتوا چقدر است؟

هزینه تولید محتوا به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد و قیمت آن ثابت نیست. این فاکتورها شامل نوع محتوا، حجم و سختی محتوا هستند. به‌عنوان مثال هزینه تولید محتوای توضیحات محصول در زمینه لوازم پزشکی با هزینه تولید محتوای بلاگ برای یک سایت خبری متفاوت است. چرا که هم نوع محتواها با یکدیگر متفاوت است و هم سختی محتواها با هم فرق دارد. در حالت کلی، قیمت تولید محتوای متنی به ازای هر کلمه دریافت می‌شود. برای برآورد هزینه تولید محتوا در حوزه کاری خودتان می‌توانید با کارشناسان سپهرپلاس تماس بگیرید.

تولید محتوا نوعی پیام قابل درک است که به منظور آموزش، افزایش آگاهی مخاطب، تعامل با مخاطبان، انتقال پیام، کسب درآمد و… انجام می‌شود.

قیمت تولید محتوا به فاکتورهای مختلفی همچون نوع محتوا، موضوع محتوا، حجم سفارش و کیفیت کار نویسنده بستگی دارد.

تولید محتوا به 4 دسته متنی، تصویری، صوتی و ویدئویی تقسیم می‌شود.

محتواهایی که توسط تیم ما تولید می‌شوند مطابق با نیاز کاربر، خواسته شما و استانداردهای سئویی خواهند بود. بنابراین شما می‌توانید محتواهای با کیفیت و حرفه‌ای از سپهرپلاس دریافت کنید.

زمان تولید محتوا با توجه به حجم محتوا و موضوع محتوا کاملا متفاوت خواهد بود. ما تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم که محتواهای درخواستی را با بهترین کیفیت و کمترین زمان ممکن به شما تحویل دهیم.

سپهرپلاس محدودیتی در زمینه قبول سفارش تولید محتوا ندارد و شما در هر زمینه‌ای که فعالیت کنید، می‌توانید برای ثبت سفارش محتوا از مجموعه ما استفاده کنید.

نویسندگان سپهرپلاس برای تولید محتوا از منابع با کیفیت خارجی و ایرانی استفاده می‌کنند. در صورتی که شما منبع خاصی را برای تولید محتوا مدنظر دارید، کافی است که قبل از ثبت سفارش تولید محتوا بیان کنید.

بله. هدف ما ارائه محتوای با کیفیت و مطابق با خواسته مشتریان است. پس در صورتی که محتوا نیاز به ویرایش و بازبینی داشته باشد انجام خواهد شد.

سفارش تولید محتوا در سپهرپلاس بر اساس نیاز مشتری انجام می‌شود. شما می‌توانید انواع محتوای بلاگَ، توضیح محصول، رپرتاژ آگهی و صفحه فرود را به ما بسپارید.

bishtar
نیروی متخصص و حرفه ای
0 +
مشتری از سراسر ایران
0 +
مشتری راضی
% 0 +
سال تجربه و حضور در بازار
0 +

کسب‌وکار هایی که به ما اعتماد کردند

نظرات برخی از مشتریان ما

زهرا فضلعلی
کارشناس سئو داروخانه صبا و بتا دارو
Read More
سلام. خسته نباشید میگم به تیم سپهرپلاس. من برای بخش های مختلف دو سایت داروخانه صبا و بتادارو به سپهرپلاس محتوا سفارش دادم و کاملا راضی هستم. کیفیت محتواها عالی بود و طبق توافقی که داشتیم همه فایل ها طبق اصول سئو و تو زمان تعیین شده برام ارسال شدن.
موسی سرمایه
کارشناس سئو سایت بنان کالا
Read More
جناب سپهری عزیز واقعا خوش برخورد و خوش قول هستن. طی پروژه های مختلف تولید محتوا از جمله بنان کالا با ایشون داشتم تونستن رضایت تیم ما رو جلب کنن. ما برای توضیحات محصول، بلاگ سایت، دسته بندی ها و رپرتاژها محتوا سفارش دادیم و محتواهایی که تحویل گرفتیم دقیقا طبق انتظارات ما بود.
انیس مسکینی
سرپرست تیم تولید محتوا صرافی ایرانیکارت
Read More
چندین ماه هست که با جناب سپهری عزیز در زمینه تولید محتوا همکاری می‌کنیم. محتواهای تخصصی ارز دیجیتال و رپرتاژهای زیادی به این مجموعه سفارش دادیم و از خروجی کار رضایت داریم. همکاری مون ادامه دار هست و از این که با مجموعه سپهرپلاس آشنا شدم کاملا خوشحالم.
سعید رنجبر
مدیر آژانس دیجیتال مارکتینگ رسا
Read More
تیم سپهرپلاس یک مجموعه کاربلد هست که تونست توجه ما رو جلب کنه. تولید محتوا یه مبحث مهم و سرنوشت ساز هست و ما تصمیم گرفتیم که این کار رو به مجموعه سپهرپلاس واگذار کنیم. از همکاری با این تیم کاملا راضی هستیم و امیدوارم همکاری طولانی مدتی باهاشون داشته باشیم.
حسین نیکزاد
موسس سایت دیسگار
Read More
از جناب سپهری عزیز بابت خوش قولی و ارائه محتواهای درجه یک سپاسگزارم. من برای مجموعه دیسگار محتواهای زیادی سفارش دادم که تنوع زیادی داشتن. بیشتر این محتواها از نوع رپرتاژ بود و تونست رتبه سایت ما رو در کلمات کلیدی مختلف افزایش بده.
غزل سرحدی
سرپرست تولید محتوا صرافی اکسبیتو
Read More
تولید محتوای سریع، با کیفیت و تحویل به موقع محتوا از جمله ویژگی هایی بود که در تیم سپهرپلاس مشاهده کردم. طی همکاری که با این مجموعه داشتیم، محتواهای تخصصی و حرفه‌ای تو زمینه ارزهای دیجیتال دریافت کردیم.
علیرضا نصرالهی
کارشناس سئو آژانس دیجیتال مارکتینگ نوماوب
Read More
سلام و خسته نباشید خدمت تیم سپهرپلاس. من با این مجموعه همکاری چند ماه داشتم و ازشون تو حوزه تولید و سئو محتوا کمک گرفتم. از همکاری با تیم سپهرپلاس کاملا راضی هستم چرا که خوش قولی و نظم این مجموعه در ارائه محتوا سبب شد که نوماوب رشد خوبی تو اکثر کلمات کلیدی داشته باشه.

جستجو در سایت

کلمات کلیدی محبوب و پر طرفدار

سایت های آماده

جعبه تولید محتوا

کورس بیزینس