طراحی رابط کاربری + رضایت مشتریان و پروژه های انجام شده


سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزانی که دارن این پست رو میخونن. در این پست از وب سایت میخوایم یک چشم انداز کوچیکی داشته باشیم به چند تا از پروژه هایی که توی سپهرپلاس انجام شده و تونستیم رضایت مشتریانمون رو جلب کنیم. ما در سپهر پلاس عاشق کارمون هستیم و با عشق پروژه هامون رو انجام میدیم و این باعث میشه که رضایت مشتریانمون رو جلب کنیم.

گوشه ای از رضایت مشتریان ما:

 

 

عاشق این صدای خنده مشتری ها هستم بعد این که طرح رو میبینن و از خوشحالی میخندن و اون وقته که خستگیمون در میره. تفاوت ما با سایر تیم ها هم تو اینه که رضایت مشتری شرط اول ماست. برای ثبت سفارش طراحی رابط کاربری و کار های گرافیکی با ما در ارتباط باشید.

رضایت یکی دیگه از مشتریان عزیزمون از طراحی UI و UX سایت و اپلیکیش موبایل

 

رابط کاربری و تجربه کاربری چند سالی نیست که به زبون ها افتاده و جایگاه خوبی برای خودش در کسب و کار های آنلاین باز کرده. برای همین نرم افزار های مخصوص این کار به بازار اومدن مثل ادوب ایکس دی، اسکتچ، فیگما و سایر نرم افزار های رایگان و پولی دیگه که داخل اینترنت وجود دارن.

سپهر پلاس قبل از اومدن رابط کاربری و تجربه کاربری هم داشت تو این حوزه فعالیت میکرد. در واقع اون زمان ما به رابط و تجربه کاربری ظاهر سایت و گرافیک سایت یا تم اپ و گرافیک اپلیکیشن می گفتیم. شاید قدیمی های دنیای اینترنت هنوزم رابط کاربری و تجربه کاربری رو به این اسم صدا میزنن. با اومدن نرم افزار های جدید و شغل رابط کاربری و تجربه کاربری ما هم خودمون رو آپدیت کردیم و چون تو این زمینه سابقه داشتیم سریع اصول و قواعدش رو یاد گرفتیم. بعد کوچ کردیم به نرم افزار ادوب ایکس دی و رفته رفته هم مشتری هامون زیاد شدن هم اعضای تیم مون افزایش پیدا کرد.

 

تا حالا بیشتر از 400 تا پروژه ui/ux انجام دادیم

99 درصد از مشتریانمون هم راضی بودن

در ادامه مطلب هم چند تا تصویر از پروژه های که در نرم افزار های مختلف انجام دادیم رو براتون گذاشتم

اگه نمونه کار هم خواستید از قسمت نمونه کارها میتوانید ببیند

و اگه اطلاعات بیشتری در مورد خدمات UI/UX میخواین از این قسمت مشاهده کنید

 

چند تا از پروژه ای های که با نرم افزار فتوشاپ انجام دادیم رو بران گذاشتم تا مشاهده کنید

 

 

 

 

 

 

اینجا هم چند تا از پروژه هایی که با نرم ادوب ایکس دی اجرا شدن رو براتون گذاشتم

 

 

 

 

 


جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
*
*